Tekirdağ Dağ ve Bungalov Evleri

Tekirdağ Dağ ve Bungalov Evleri yazımıza hoş geldiniz! İçerikte her ne kadar başlık belli olsa da, aynı zamanda çiftlik evlerinde de bahsedeceğiz sizlere. Çünkü doğa içinde huzur bulabileceğiniz mükemmel alternatifler var!

Tekirdağ Bungalov ve Dağ Evleri

Tekirdağ’da Marmara Denizine Yakın Evler

@Ganos Dağ Evi

Açıkçası buraya geldiğiniz “nasıl yani, burası Trakya’mı?” diyeceğinize garanti veriyoruz. Çünkü konumu, coğrafyası, dizaynı vs. derken inanılmaz keyifli bir mekan sizi bekliyor. Ayrıca deniz sonsuz bir deniz manzarasını neredeyse kimsenin olmadığı ortamda sunması da kafa dinlemek için çok ideal.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Bisante Panorama Bungalov ve Dağ Evleri

Üçgen ev olur da güzel olmaz mı? Yani evet bu da güzel tabii ki… Çünkü özellikle evlerin konforu, eşyaların kalitesi ve bulunduğu güzel doğa içinde bir tercih sebebi de bu özellikler… Ayrıca hemen önünüzde de havuz olması bambaşka bir keyif katıyor işe!

Detaylı bilgi için tıklayın.

Tekirdağ Bahçeköy’deki Evler

8 Dönüm Arazi İçinde Çiftlik Evi

İlk mekan fotoğraflara bakınca bile “ben buradayım” diyen bir yer. Tekirdağ’da Kıyıköy’e giderken, henüz varmadan önce son ulaşacağınız yer olan Bahçeköy’de yer almakta. Ayrıca Longoz ormanlarına da çok yakın konumda. Yani çıkıp gezecek yerler de var. Son olarak aynı arazi içinde 2 adet daha ev olduğunu ekleyelim. Ancak birbirlerine yakın değiller

Detaylı bilgi için tıklayın.

Konteyner Ev

Bu evin hikayesi enteresan. Çünkü bir yük gemisinden gelen konteyner ev haline dönüştürülmüş ve muhteşem bir tasarım olmuş! Ancak bu minik haline rağmen evde yok yok desek yeridir. Örneğin üst tarafında bir teras, içeride yatak odası, mini mutfak ve önünde barbekü için bahçesi bile var…

Detaylı bilgi için tıklayın.

Tekirdağ Saray’daki Evler

Site İçinde Villa

Tekirdağ Dağ ve Bungalov Evleri yazımıza devam ediyoruz. Sıradaki yer büyük bir villa ve özellikle kalabalık gidecekler için daha ideal. Bununla beraber kocaman da bir bahçesi olduğu için muhtemelen bahçesinden de bol bol faydalanırsınız.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Tekirdağ Çerkezköy’deki Evler

Doğa İçinde Havuzlu Villa

Amerikan tipi mimarisi ve büyük havuzu ile ideal yerlerden biri de burası. Ayrıca evin içi de son derece geniş ve konforlu. Tabii yaz harici sezonlarda kuzineyi yakıp keyfi yapma şansı da ayrı bir güzellik…

Detaylı bilgi için tıklayın.

Tekirdağ Sınırına Yakın Silivri’deki Evler

Silivri Glamping Dome Marsevleri

Son derece lüks formatta çadır evlerden oluşan bu enteresan yer gerçekten de bizi şaşırttı. Çünkü dışarıdan bakınca evet güzel duruyor. Ancak içeriye girdiğiniz “vayyy iyiymiş!” diyorsunuz. Bu nedenle tercih listeniz adına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Keşfetmeye Devam Edelim

Bursa’daki Dağ ve Bungalov Evleri

Uludağ ve çevresindeki mis gibi doğa içinde olan en güzel evleri görmek için tıklayın.

Bolu’daki Dağ ve Bungalov Evleri

Abant, Yedigöller ve diğer güzel Bolu dağ evlerini keşfetmek için tıklayın.

Kocaeli’deki Dağ ve Bungalov Evleri

İstanbul’a 1 saat mesafedeki dağ ve bungalov evleri için tıklayın.

Böylece Tekirdağ Dağ ve Bungalov Evleri yazımızın sonuna geldik. Şimdiden iyi tatiller dileriz.